Jesienią odbędzie się 3. Forum Employer Branding

Posted on Updated on

forum_employer sq maleSzanowni Państwo!

Miło mi poinformować, że jesienią br. w Warszawie odbędzie się 3. Forum Employer Branding.Tym razem skupimy się na temacie „Odpowiedzialny pracodawca – odpowiedzialny pracownik”.

Dziękujemy tym osobom, które skontaktowały się z nami i zaproponowały listę zagadnień, którymi warto się zająć. Ci, którzy chcieliby podzielić się z nami swoją opinią, serdecznie zapraszamy i czekamy na Państwa e-maile z sugestiami dotyczącymi tematów wystąpień, które powinny być poruszone w trakcie spotkania. Szczegóły już wkrótce.

2 thoughts on “Jesienią odbędzie się 3. Forum Employer Branding

  Małgorzata Barta said:
  03/07/2013 o 16:55

  Wydaje mi się, że bardzo ważnym problemem jest brak znajomości EB w sektorze MŚP. Po rankingach można stwierdzić, że proces ten implementują korporacje i bardzo duże przedsiębiorstwa. A przecież sektor MŚP generuje najwięcej miejsc pracy. Niestety jest bardzo źle postrzegany przez pracowników, a sami pracodawcy nie traktują ludzi jak kapitał i klucz do rozwoju swojej firmy. Stąd myślę, że należy przyjrzeć się temu zjawisku i coś w tym kierunku zrobić. Pozdrawiam serdecznie !

  Grażyna Kaim said:
  06/08/2013 o 23:11

  Tak, uważam, że to jest cenna uwaga. Faktycznie skala tego problemu, o którym pisze Pani Małgorzata jest PRZERAŻAJĄCO DUŻA!!! Sama kilkakrotnie uszłyszałam „Pani Grażyno, ale my (czyli ŚP) jesteśmy na takie rzeczy za mali…” „Nie mamy na to pieniędzy” „Komu to potrzebne” 😦

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s