Debata o odpowiedzialności pracodawcy i pracownika – podsumowaniem 3. Forum Employer Branding

Posted on

Przedstawiamy naszych gości specjalnych, którzy wezmą udział w debacie na temat „Odpowiedzialność pracodawcy – odpowiedzialność pracownika”. Debata ta będzie stanowić podsumowanie Forum, a uczestniczyć w niej będą wszyscy prelegenci, zaproszeni dziennikarze oraz goście specjalni. Do 10.10.2013 roku czekamy na Państwa pytania, które chcielibyście zadać naszym panelistom. Kontakt feb (at) forumemployerbranding.pl

Mirella Panek Owsiańska 1 male Pani Mirella Panek-Owsiańska – Prezes Forum Odpowiedzialnego Biznesu

zarządza zespołem Forum Odpowiedzialnego Biznesu, odpowiada za kontakty z kluczowymi interesariuszami w Polsce, współpracuje z CSR Europe i The World Business Council for Sustainable Development (WBCSD). Autorka artykułów i komentarzy prasowych, członkini jury konkursu Raporty Społeczne oraz innych konkursów poświęconych społecznej odpowiedzialności biznesu. Prowadzi zajęcia dla studentów na podyplomowych studiach z zakresu CSR i PR. Była ekspertka w Komitecie Technicznym ds. Społecznej Odpowiedzialności w ramach Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, brała udział w tworzeniu i promocji Normy ISO 26000. Członkini Grupy Roboczej ds. promocji odpowiedzialnego biznesu przy Ministerstwie Gospodarki. Posiada doświadczenie współpracy z trzema sektorami, przez wiele lat zajmowała się polityką, koordynowała program „Demokracja bez kobiet to pół demokracji”, współpracowała m.in. z Hanną Suchocką i Barbarą Piwnik. Trenerka – przeszkoliła ponad 500 działaczy i działaczek społecznych i politycznych, m.in. z Białorusi, Kuby, Serbii i Kirgistanu. Przez 4 lata pełniła funkcję rzeczniczki prasowej polskiej sekcji Amnesty International. Absolwentka nauk politycznych o specjalności marketing polityczny; Szkoły Liderów oraz programów International Visitors Departamentu Stanu USA poświęconych demokracji, prawom człowieka i CSR. Stypendystka Lecha Wałęsy i Rady Europy.

Pan

Paweł WiszniewskiPaweł Wiszniewski z Fundacji Instytut Studiów Wschodnich – organizatora Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdrój i Festiwalu Biegowego;

konsultant, trener i wykładowca, ekspert z doświadczeniem zarządczym w sektorze prywatnym, publicznym i organizacjach międzynarodowych (ONZ, UNIC, UNESCO, UNDP, sektorze technik informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) a także w bezpośrednich inwestycjach zagranicznych (BIZ) i organizacjach pozarządowych. Przed rozwinięciem kariery urzędnika sektora publicznego 8 lat doświadczeń w nauczaniu, szkoleniu i coachingu. Realizował wiele projektów europejskich, ostatnio z dziedziny zarządzania kryzysowego, ochrony ludności i ratownictwa w ramach PO Kapitał Ludzki, a także w ramach Młodzież w działaniu, Europa dla Obywateli itp.

Aktywnie działał na polu edukacyjnym i szkoleniowym przeciw „wykluczeniu społecznemu”, jako członek Rady Krajowego Forum Programu „Edukacja dla Wszystkich” (”Education for All”) UNESCO; przygotował i koordynował Międzynarodową  Konferencję Regionalną „Edukacja dla wszystkich” – program realizowany przez cztery agendy Narodów Zjednoczonych (UNDP, UNICEF, UNFPA i UNESCO) oraz Bank Światowy. Był koordynatorem ogólnopolskiego programu „POLSKIE TELECENTRUM: Wielofunkcyjne Zintegrowane Centrum Edukacyjno-Informacyjne” – elementu zmieniającego infrastrukturę środowiska lokalnego przy wykorzystaniu ICT; koordynator opracowania i wdrażania pierwszej, całościowej strategii rządu RP: „ePolska-Plan, działania na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego”, negocjator dokumentu „eEurope+. Wspólne działania na rzecz wdrożenia społeczeństwa informacyjnego.”

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s