Nasz patronat: IV Forum Kobiet w Logistyce

Posted on

IV_FKL_ban_546W dniach 25-26 maja 2015 roku odbędzie się już IV Forum Kobiet w Logistyce, którego organizatorem jest portal Pracujwlogistyce.pl. Tegoroczne spotkanie jest poświęcone „Inspiracjom w logistyce”, które mogą wpłynąć na rozwój biznesu w polskim świecie logistyki.

Tegoroczny program Forum jest szczególny – współtworzony wraz z uczestnikami i Partnerami. Przede wszystkim stawia na kreatywność, wyjątkowość i różnorodność formuły wystąpień ekspertów. Mają być inspirujące, ciekawe, dynamiczne, po prostu inne niż wszystkie! A całość poprowadzi prof. Danuta Kisperska-Moroń z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
Ostatnie dwie godziny Forum to sesje panelowe poświęcone: zarządzaniu w logistyce i przywództwie; rozwiązaniom logistycznym w praktyce (case studies i workshops) oraz mierzalności działań CSR-owych. A każdy panel uświetni obecność gości specjalnych, kogo…? Ciekawych osobowości, niekoniecznie związanych z logistyką!
Nie zabraknie też czasu na networking biznesowy i integrację. Zadbano o odpowiednią liczbę i długość przerw kawowych, podczas których będzie można również skorzystać z inspiracji i porad stylistów, porad kosmetologicznych oraz innych atrakcji.

Szczegółowe informacje publikowane są na stronie (link).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s