Nagroda dla Kobiety w logistyce 2014

Posted on

anna_trzcinska_beata_trochymiakOd 4 lat przyznawana jest nagroda dla „Kobiety w logistyce”. Dokonując wyboru Kapituła ocenia i bierze pod uwagę kryteria: ścieżkę kariery; podejmowanie nowych wzywań/rozwój zawodowy; sukcesy zawodowe; pasję do zawodu i work-life-balance.

To prawdopodobnie jeden z nielicznych konkursów, w których ocenia się menedżerów nie pod kątem samych sukcesów zawodowych, ale bierze się pod uwagę fakt godzenia życia zawodowego i prywatnego oraz emocjonalny stosunek do zawodu (pasję).

Dlaczego to tak ważne, gdyż menedżerowie stanowią ważną grupę w firmie, ważne jest to co robią, a nie tylko to co deklarują. Pracownicy oceniają swoich menedżerów i weryfikują, co firma im proponuje / obiecuje, a co faktycznie w firmie się dzieje. Dla pracowników menedżer jest reprezentantem firmy, dobry menedżer zatrzymuje wokół siebie najlepszych pracowniów, od złych menedżerów pracownicy uciekają.

Wracając do idei konkursu. Autorką wyróżnienia „Kobieta w Logistyce roku….” jest Beata Trochymiak, wydawca portalu Pracujwlogistyce.pl, a także pomysłodawczyni i organizatorka Forum Kobiet w Logistyce. Wyróżnienie tytułem „Kobieta w Logistyce roku” przyznaje Kapituła, w skład której wchodzą: Agnieszka Bilińska, partnerka zarządzająca Trusted Communication, prof. Halina Brdulak, Szkoła Główna Handlowa, dr Ireneusz Fechner kanclerz Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu oraz Beata Trochymiak. Każdy z członków Kapituły wybrał trzy kandydatki spośród Pań, które wzięły udział w cyklu wydawniczym „Kobiety w Logistyce” w roku 2014, którym przyznał miejsca od 1 do 3, a każde miejsce było punktowane od 3 do 1 pkt. Po podsumowaniu liczby przyznanych punktów wybranym Kandydatkom, tytuł „Kobiety w Logistyce 2014” przyznano tej, która uzyskała największą liczbę punktów.

Wyróżnienie i tytuł „Kobieta w Logistyce 2014” zostało przyznane Pani Annie Trzcińskiej, dyrektor logistyki, wiceprezes, Complex IQ Sp. z o.o. Wręczenie statuetki i wyróżnienia odbyło się podczas uroczystej kolacji IV Forum Kobiet w Logistyce w dniu 25 maja 2015 r. w Jachrance. Forum Employer Branding było patronem wydarzenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s