Prelegentki 5. Forum Employer Branding: Ewa Kieczka i Marta Zwolińska z Future Processing

Posted on Updated on

Znamy już pierwszych prelegentów 5. Forum Employer Branding, które odbędzie się 21.10.2015 w Warszawie. W tym roku bedziemy dyskutować o roli komunikacji wewnętrznej w firmie w kontekście budowania marki pracodawcy. Miło nam przedstawić reprezentantki firmy Future Processing: Ewę Kieczkę i Martę Zwolińską. Panie opowiedzą o tym „Jak rosnąć i nie uderzyć głową w sufit, czyli o roli komunikacji w rozwijającym się przedsiębiorstwie.”

Ewa_KieczkaEwa Kieczka: Od 5 lat związana z marketingiem, w tym czasie zdążyła poznać go zarówno od strony accounta jak i brand managera. Współpracowała z markami takimi jak: Mitstubishi Electric, Vattenfall, Intersport, KBC. Obecnie zajmuje się marketingiem wewnętrznym. Prywatnie pasjonatka podróży, zawsze z paszportem w kieszeni.

 

 

Marta_ZwolińskaMarta Zwolińska: Od 6 lat angażuje społeczności i opowiada prawdziwe historie, pewnie dlatego, że dawno temu zakochała się w reportażu. Z  wolontariuszami skupionymi wokół Mapy Miejsc Ciekawych i Reflektora promowała Górny Śląsk zanim to było modne.  Pracy opartej na kapitale społecznym i wspólnych wartościach nauczyła się właśnie w III sektorze. Obecnie wykorzystuje to doświadczenie, zajmując się komunikacją wewnętrzną w Future Processing. W pracy, tak jak w biegach, wybiera długie dystanse.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s