Prelegenci 6. Forum Employer Branding: Katarzyna Olczak i Ewa Razowska / SKANSKA

Posted on

W trakcie Forum zostaną zaprezentowane 4 case studies. Jedną z prezentowanych firm będzie SKANSKA, firma o której można powiedzieć, że jest pionierem rozwiązań employer brandindowych. Katarzyna Olczak oraz Ewa Razowska opowiedzą o tym, jak przebiega współpraca wewnętrzna między oddziałami koncernu, między działami firm.

Sylwetki Prelegentek:

Katarzyna Olczak – Dyrektor Personalny, Skanska Commercial Development Europe. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim w tym szczególnie w podnoszeniu efektywności organizacji i zaangażowania pracowników, zarządzaniu talentami, budowaniu i zarządzaniu wizerunkiem pracodawcy. Przez wiele lat pracowała w międzynarodowych firmach doradztwa personalnego prowadząc projekty dla firm aktywnych w obszarze przemysłowym w tym budowlanym, zaawansowanych technologii  i usług profesjonalnych w Polsce i regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Jako Kierownik ds. Rekrutacji Grupy Saint-Gobain w Polsce, stworzyła grupowe standardy i procesy w zakresie rekrutacji zewnętrznej i wewnętrznej (mobility) i współpracy z uczelniami. Dziś odpowiada za HR w Skanska CDE w Polsce, w Czechach, na Węgrzech i Rumunii. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.

Ewa Razowska – Starszy Specjalista ds. Rekrutacji i Wizerunku Pracodawcy w Skanska S.A. Odpowiedzialna za budowanie wizerunku Skanska jako pracodawcy zarówno wśród studentów, jak i profesjonalistów. Specjalizuje się w programach skierowanych dla studentów, takich jak Program Praktyk Letnich czy też Program Ambasadorzy Skanska. W firmie odpowiada również za inicjatywy skierowane do pracowników, jak międzynarodowy program wymiany pracowników – Skanska Unlimited, czy program poleceń do pracy – Poleć do Skanska. Koordynuje prace nad stworzeniem strategii oraz wdrożeniem projektu badania zaangażowania i satysfakcji pracowników Skanska. Uwielbia ludzi oraz chętnie podejmuje nowe wyzwania.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s