Organizator Forum

kalitero logo kwadrat Organizatorką corocznego Forum Employer Branding jest Julita Dąbrowska, CEO agencji KALITERO, ekspert budowania marek (corporate branding, consumer branding, employer branding), strateg i praktyk z ponad 25-letnim doświadczeniem zdobytym w największych międzynarodowych korporacjach (Unilever, Schwarzkopf, Coca-Cola, Seagram), jak i podczas pracy jako niezależny konsultant biznesowy (od 1999 roku). Odpowiadała za wprowadzenie na rynek polski ponad 15 największych marek światowych.

Pomaga firmom, organizacjom pozarządowym i urzędom administracji publicznej budować i wdrażać strategię komunikacji biznesowej. Ma również 2,5-roczne doświadczenie jako rzecznik prasowy urzędu administracji publicznej. W latach 2006-2009 była członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Jest wykładowcą akademickim (od 2011 roku), częstym gościem konferencji branżowych. W szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez Julitę Dąbrowską wzięło udział już kilka tysięcy osób: studentów, przedstawicieli firm komercyjnych, administracji publicznej, organizacji pozarządowych i stowarzyszeń branżowych.

Autorka ponad 50 artykułów opublikowanych w prasie branżowej: marketingowej, HR-owej i społeczno-ekonomicznej oraz cieszących się popularnością książek „Employer Branding. Marka pracodawcy w praktyce”, wydanej w listopadzie 2014 roku, oraz „Praktyka employer brandingu. Rozmowy z menedżerami” wydanej w 2016 roku. Na co dzień prowadzi bloga, na którym dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Książkę „Praktyka employer brandingu. Rozmowy z menedżerami” można kupić online.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z polityką cookiespolityka-prywatnosci-feb.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s